MB "Travelka"

Taigi kas yra "UPIŲ KELIAS"?

Taigi kas yra „UPIŲ KELIAS“?
„UPIŲ KELIAS“ – tai tūkstančio kilometrų vandens maršrutų Lietuvos upėmis ir ežerais organizatorius, kurio pagalba galėsite pasileisti į SOLO nuotykį vieni ar prisijungti prie mūsų organizuojamo renginio, organizuoti nuotykį šeimai ar draugų kompanijai, planuoti kelionę kartu su darbo kolektyvu. Keliauti vandeniu galite irklentėmis, baidarėmis, kanojomis, plaustais, valtimis ar kitomis vandens transporto priemonėmis pagal savo norus. Taip pat teikiame reikalingą informaciją: stovyklavietės, sodybos, viešbučiai, maitinimas, pervežimo paslaugos, gidai, naudingi patarimai ir lankytini objektai, bei visa, kas yra reikalinga Jūsų nuotykiams. Nesvarbu, keliausite vos valandą ar daugiau nei savaitę – susisteminta ir skaitmenizuota informacija visiems atvejams vienoje vietoje -  www.upiukelias.lt.

Mūsų veikla prasidėjo 2020 metais, kai dėl globalios pandemijos mūsų aktyvių kelionių ir renginių organizavimo veikla visiškai sustojo. Iš namais tapusių kalnų persikėlėme gyventi į Dzūkijos glūdumoje esantį etnografinį Puvočių kaimą, kur mums įprastus pėsčiųjų ir dviračių žygius vis dažniau keitė klajonės baidare Ūlos, Grūdos, Merkio, Varėnės upėmis. Vietoj įprastų kelionių po visą pasaulį ir nuolatinio skubėjimo mes išmokome keliauti lėtai, tyrinėjant mus supančią aplinką. Ši patirtis suartino mus su lietuviška gamta ir padėjo atrasti išskirtinio grožio vandens maršrutus, kurie visada slėpėsi taip arti mūsų. Keliaujant upėmis mes ne tik aktyviai judame išskirtinio kraštovaizdžio apsuptyje, bet ir propaguojame gamtai draugišką laisvalaikio praleidimo būdą. 

Jūsų patogumui mes siūlome gausų asortimentą vandens transporto priemonių ir maršrutų. Mūsų inventorius suteikia privilegiją atsisakyti retai naudojamo nuosavo inventoriaus kaupimo bei sandėliavimo, nereikia rūpintis priežiūra, transportavimu ir gaunate visą reikalingą informaciją bei pagalbą keliaujant vandeniu ar poilsiaujant gamtoje. Keliones baidarėmis organizuojame ir pavieniams keliautojams, ir šeimoms, įmonėms, organizacijoms bei kitoms bendruomenėms. Keičiantis orams ši kadaise sezonine buvusi pramoga tapo prieinama visus metus. Neišnaudotos ir neatrastos vandens maršrutų galimybės paskatino mus sukurti internetinę platformą, skirtą kelionėms vandeniu Lietuvoje. Esame vieni pirmųjų, kurie pradėjo teikti sistemizuotą ir skaitmenizuotą vandens turizmo paslaugą Lietuvoje. 

Kaip veikia „UPIŲ KELIAS“?
Apsilankykite mūsų tinklapyje - www.upiukelias.lt. Naudodami virtualų žemėlapį ar filtrus pasirinkite Jus dominantį vandens maršrutą. Internetiniame portale tiesiogiai užsisakykite inventoriaus nuomą, pervežimo paslaugą ar kitas Jums reikalingas paslaugas. Čia rasite nuolat atnaujinamą informaciją apie apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas, gidus, patarimus, naudingą informaciją pasiruošti kelionei ir visas kitas su kelione baidarėmis susijusias paslaugas.

Norite sužinoti daugiau?
PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ arba sekite mus FACEBOOK ir INSTAGRAM.

Turi neatsakytų klausimų? Liko abejonių? 
Skambink +370 679 31214 arba rašyk [email protected]