MB "Travelka"

Ūla (Trakiškių stovyklavietė -> Puvočių stovyklavietė)

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
14 km
3 val.
Maršruto danga

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Ūl
  Ūla
  2023-08-22

  Labai patiko plaukimas! Teko patirti ir adrenalino beplaukiant Ūla ir pasimėgauti ramiu plaukimu per Merkį. Kaikurie iš kompanijos iškrito iš valties, bet tai nesustabdė pasimėgauti gamtos grožiu;) Tikrai rekomenduoju plaukti ir smagiai praleisti laiką tiek su šeima, tiek su draugais. Tvarkinga Puvočių stovyklavietė, tikrai puiki vieta pailsėti ir ką nors išsikepti.

 • Ma
  Marcelė
  2023-08-22

  Trasa reikalauja budrumo, nes daug nuvirtusių medžių, bet tai ir suteikia trasai kitokių atspalvių. Pavargus irkluoti galima pasigrožėti kerinčia gamta, miškais. Nuostabi patirtis bei turiningas laisvalaikio praleidimas gamtoje!

 • Jo
  Jonas
  2023-08-22

  Viskas buvo tiesiog puiku! Labai patiko ir tikrai rekomenduoju visiems!

 • Ju
  Juozapas Žygas
  2022-04-19

  Tobula trasa mėgstantiems vidutinio sunkumo plaukimą. Pradžioje pasidžiaugsite išdykusia Ūla, o vėliau ramiai plauksite gražiausia Merkio upės atkarpa. Rekomenduoju po plaukimo įsikurti nemokamoje Puvočių stovyklavietėje, kur galėsite aplankyti Puvočių apžvalgos bokštą ir kaimo parduotuvę "MANDRA TROBA".

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones